Gündeme İlişkin Açıklama

Değerli Müşterilerimiz,

Kobe Steel, Ltd. tarafından üretilen alüminyum ve bakır ürünlere ilişkin uygunsuz davranışla (ya da denetim verilerinin çarpıtılması, rapor edildiği gibi) ilgili olarak, Financial Times gazetesinden Robin Harding 8 Ekim tarihli makalesinde ekskavatörlerimizin görsellerini kullanarak, iş makinelerimizde de benzer problemlerin olabileceğini ima etmiştir.

Çoğunuzun bildiği gibi, Kobelco Construction Machinery, Ltd. (“KCM”), Kobe Steel’ın %100 iştirakli şirketidir ve 8 iş biriminden birini oluşturur. 1999 yılında Kobe Steel, iş makinesi kolunu yeniden yapılandırarak KCM’yi kurmuştur ve bu tarihten itibaren Kobe Steel’dan – alüminyum ve bakır operasyonlarından bağımsız olarak işletilmektedir.

Önceden de doğruladığımız üzere, sizi temin ederiz ki Kobe Steel’ın uygunsuz davranışına ilişkin hiçbir alüminyum ve bakır ürün, iş makinesi ürünlerinde(ekskavatör ve vinçler dahil) kullanılmamıştır. Ayrıca belirttiğimiz üzere, Kobe Steel için gerçekleştirilen ve uygunsuz davranışla sonuçlandırılan acil durum kalite ve kontrol denetimleri bizim ürün gruplarımız için de uygulanmış ve hiçbir kalite ya da güvenlik sorununa rastlanmamıştır.

Yüksek kalite ve güvenlikte ürünler üretmek için kendimizi size adamaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,
Kobelco Construction Machinery, Ltd.

Kazuhide Naraki
Yönetim Kurulu Başkanı

Cevap mektubunun orijinal metni için buraya tıklayınızDiğer modellerimizi de inceleyin