SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Uzun ve kazançlı bir servis ömrü için araçların niteliklerinin korunması ve görevlerinde en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak esas olarak operatör ve yetkili servisin görevidir.

 Hasel, bu konuda üstüne düşen sorumluluğun bilincindedir ve başta İstanbul (Merkez) olmak üzere Bursa, Ankara, İzmir ve Adana' da bulunan servis ve yedek parça depoları; tüm Türkiye'de yayılmış tam donanımlı gezici servis araçları ve eğitimli teknisyenleriyle müşterilerine bakım, onarım ve yedek parça hizmeti vermektedir.

Satış sonrası hizmetler departmanı, Hasel'in süreklilik gösteren eğitim politikası doğrultusunda mümessili bulunduğu uluslararası imalatçı firmaların yıl boyunca süren eğitim programlarına katılarak ve zaman zaman yurt dışından gelen uzmanların düzenledikleri seminerler vasıtasıyla gelişen teknolojilerden ve yeniliklerden devamlı haberdar olmaktadır. Tecrübe ve sürekli gelişen bilgi birikimiyle korsan hizmet veren firmalardan müşterilerinin edinebileceği kötü deneyimlerin önünü kesmeyi hedeflemektedir.

Bu hedef doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sisteme dahil ettiği KOBEX Ekspertiz Hizmeti ile Hasel müşterilerine verebileceğinin en iyisini verme çabası içindedir. Servis ömrü, arıza çıktığında müdahele ederek değil arıza çıkmadan koruyucu önlemler alınarak uzatılabilir ve bu sayede hesaba katılmayan ve görünmeyen masraflardan kaçınılabilir. Bu avantajların yanında Hasel; anlaşmalı müşterilerine ekonomik işçilik ücreti ve özel indirimli orijinal yedek parça, gelişmeleri ve modifikasyonları yakından takip etme olanağı, arıza tespitleri ve giderilmesinde hız kazandırma, aracın devamlı kontrol altında olması, aracın ömrünün uzaması ve böylece tasarruflu olması, operatörlere ve bakım teknisyenlerine lojistik destek verilmesi ve serviste öncelik sağlanması gibi ek avantajlarla müşterilerini ve hizmet vermekte olduğu firmaları memnun etmeyi ilke edinmiştir.Diğer modellerimizi de inceleyin